Shqip Messenger - Alketa Vejsiu/Me kengetaren greke Gliqeria
     
   
  reclame  
  Menyja Personale Menyja e Galerisë Top Faqet Partnere Feed  

Emoticona, Pikturat E Shfaqjes dhe Prapaskenat

Click to view full size image
Me_kantautorin,preznatuesin_dhe_producentin_Ardit_Gjebrea.jpg Me_kengetaren_Eda_Zari.jpg Me_kengetaren_greke_Gliqeria.jpg Me_kengetaren_italiane_Gerardina_Trovato.jpg Me_kengetaren_shqipetare_Mirjam_Cani,protagoniste_e_grupit_Preluders.jpg
Rate this file (No vote yet)
Rubbish
Poor
Fair
Good
Excellent
Great

 

Gjuha

 

Privacy Policy | Pr Ne | Kontakt | Report abuse
1999 - 2011 Krenar