reclame  
  Meny

Top Faqet Partnere

Feed
 
Internet Shqip Messenger beta

Bisedo me shoqėrinė dhe familjen tuaj duke vizituar faqen tone te internetit.

Ky ėshtė njė Windows Live (MSN) Messenger i lehtė qė mundet tė pėrdoret pėrmes faqes tonė. Kliko nė fund tė ekranit nė Sign In dhe bisedo me kontakt personat tuaj nė Messenger.

Ky projekt ėshtė mundėsuar nė bashkėpunim me Windows Live Messenger, Microsoft dhe MSN.

pėrditėsuar: 24 prill 2010

Shqip Messenger 14

Pėrkthimi i Windows Live Messenger 14 nė gjuhen shqipe.

Pėr kėtė ju duhet sė pari me instaluar Windows Live Messenger versionin 14.0.8089.0726.
Pastaj me instaluar Messenger-in tė pėrkthyer nė gjuhen Shqipe, procesi i instalimit tė Shqip Messenger ėshtė komplet ne gjuhen Shqipe.

Shkarko Shqip Messenger versioni 4.0.21.256*

Lexo kėtu shkrimin se si duhet tė instalohet Shqip Messenger.

Shqip Toolbar do tė instalohet pasi qė kryhet instalimi i Shqip Messengerit dhe pėrfshihet nė skedar. Kliko kėtu pėr mė shumė informacione rreth Shqip Toolbar.

update: 13 tetor 2009

Microsofti i filtron ueblidhjet e rrezikshme nga bisedat

Qe Live Messenger i filtron skedarėt e rrezikshme ėshtė e ditur. Por tash ėshtė zbuluar qė edhe disa fjalė tė rrezikshme nuk dėrgohet tek personi dhe pėr kėtė as qė nuk njoftohet personi. Sipas Microsoftit vetėm lidhjet qė mė parė janė pėrdorur pėr viruse ndalohen.

Windows Live Messenger

Ka dalė nė publik bčta e Windows Live Messenger 8.5 . Po ende nuk ka dal nė gjuhen shqipe.

Versioni i ri i MSN Messenger
Ka dalė njė version i ri i MSN Messenger nga Microsoft qė quhet Windows Live Messenger!
Database

Nė webfaqen tonė gjinden:

56 Albume me 6117 emoticons
59 Albume me 3014 piktura tė shfaqjes
29 Albume me 968 Prapaskenat
34 faqe me 1228 winks
10 faqe me 206 moods
18 faqe me emra tė shfaqur prej tė cilėve 11 gjeneratorė emrash.
Gjinden edhe shumė vegla pėr Windows Live Messenger pėrfshirė edhe pėrkthimin nė gjuhen shqipe

 
 

Privacy Policy | Pėr Ne | Kontakt | Report abuse
©1999 - 2011 Krenar